دلم برای فرفری تنگ شده میدونم این چندروز سرش شلوغه و درگیر کار و زیاد نمیاد تلگرام و صحبت هامون توی دایرکت اینستا بود از وقتی یهو اینستامو پاک کردم هنوز نرفته تلگرام پیام هامو بخونه :( 

دلم برای عکساش تنگ شده همونایی که قبل پست کردن برام میفرستاد تا نظرمو بگم بعد پست کنه :) 

چند روز بیشتر نیست که پاک کردم اینستا رو ولی قد چندسال دلم برای فرفری تنگ شده.

26 مرداد 96 بود که باهم آشنا شدیم از همون اینستاگرام از استوری که از  جشن فارغ التحصیلی خواهرم گذاشته بودم صحبتمون شروع شد و وارد تلگرام شد. پسر مهربون و خوش قولیه به شدت خوش قول امکان نداره حرفی بزنه عمل نکنه! 

وقتی رفت حقوق ثبتنام کرد کلی ذوق کردم قراره مرد قانون بشه پزشو بدم تازه کیک جشن قبولی وکالتشم انتخاب کردم :) 

دوست دارم ببینمش دوست دارم بریم عکاسی بریم سوادکوه حس میکنم زندگی کنارش هم سخته هم لذت بخش و اینکه نباید بهش دل ببندم ولی از وقتی اومده توی زندگیم هیچ پسری دیگه به چشمم نمیاد و با فرفری مقایسه میکنم و میبینم هیچکس فرفری نمیشه :) 

رنگ سرمه ای خیلی بهش میاد و رنگ سبز اصلا بهش نمیاد، وقتی موهای فرفریشو کوتاه میکنه خیلی مردونه میشه، ته ریششو همیشه داره که دیگه نگم چقدر جذابش میکنه، خیلی هم شیطونه :) وای دلم برات تنگ شده :/

امیدوارم زودتر آنلاین بشه توی تلگرام و درک کنه یهویی از اینستا رفتنم رو.

دوستت دارم ولی نباید داشته باشم! عشق من به تو فقط یکیه واقعا فقط یه دونه ای. 

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها